Polska (wiązanka pieśni patriotycznych) (autograf)

Tytuł: Polska (wiązanka pieśni patriotycznych), autor: Marcin Świetlicki, kolaże: Alicja Biała, Wydawnictwo Wolno; egzemplarz z autografem Promocja!

Original price was: 45,00 zł.Current price is: 40,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 40,00 .

Polska (wiązanka pieśni patriotycznych) to autorski wybór wierszy Marcina Świetlickiego przygotowany specjalnie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Książka z autografem!

5 w magazynie

O książce

Ta książka wstrząśnie Ojczyzną! Przypomni o istotnych wartościach. Gdy wszystkim wydawało się, że mają swojego poetę, on znów triumfalnie zaprzeczył!

Polska (wiązanka pieśni patriotycznych) to autorski wybór wierszy Marcina Świetlickiego przygotowany specjalnie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Bez dotacji, bez poprawek Prezydenta i patronatów ministerstw, poeta udowadnia, że Polska to nie tylko słowo zawłaszczone przez polityków, ale także żywa i bolesna tkanka wiersza. W książce znalazły się teksty z lat 1980–2017 – obok zapisów dziś już historycznych, także utwory nowe i niepublikowane. Zobrazowania naszej Ojczyzny podjęła się młoda artystka wizualna Alicja Biała.

Z bojaźnią i drżeniem prosimy sięgać po tę publikację, bowiem już nigdy nie będzie tak, jak dawniej.

 

 

Wyróżnienia i nominacje

Nominacja do nagrody PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2018 w kategorii literatura piękna.

 
Dodatkowe informacje

Oprawa

Twarda

Format

145 × 200

Liczba stron

100

Premiera

1 stycznia 2018

Wydanie

Pierwsze

ISBN

978-83-946297-7-9

Projekt graficzny

Możesz lubić także…