Original price was: 40,00 zł.Current price is: 30,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 30,00 .

Obie to spotkanie dwóch wyjątkowych autorek – poetki Justyny Bargielskiej i twórczyni książek obrazowych Iwony Chmielewskiej.

O książce

Obie to książka powstała w wyniku spotkania dwóch znakomitych i wyjątkowych autorek – poetki Justyny Bargielskiej i twórczyni książek obrazowych Iwony Chmielewskiej.

Obie to niezwykła opowieść o różnych obliczach macierzyństwa, często przemilczanych i pomijanych. Opowieść o szczęściu i lękach bycia matką, kalejdoskopie emocji, o tajemnicy „dawania życia”, rozstawaniu się z dzieckiem, o uśmiechu przez łzy.

Obie to książka pełna symboli, która nie tylko prowokuje do zadawania wielu pytań, ale także pozwala za każdym razem odnajdywać w niej nowe znaczenia.

Rzadko zdarza się, że w rezultacie współpracy autorek o tak niezależnych osobowościach, powstaje dzieło skomponowane w sposób pozwalający na doskonałe współbrzmienie dwóch głosów.

Obu żaden z nich nie staje się dominujący. Tekst Bargielskiej przeobraża się niepostrzeżenie w wizualną historię Chmielewskiej, wypełnioną charakterystycznym dla jej języka światem motywów i zaskakujących połączeń.

Obie to wybitnie piękny picture book zdecydowanie dla dorosłych!

 

 
Dodatkowe informacje

Oprawa

Twarda

Format

184 × 258

Liczba stron

44

Premiera

6 grudnia 2016

ISBN

978-83-946297-0-0

Projekt graficzny

,

Możesz lubić także…