Wiersze. Audiobook

Promocja!

Original price was: 65,00 zł.Current price is: 40,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 40,00 .

Audiobook Wiersze to Marcin Świetlicki do słuchania. Sto tekstów poetyckich, dwie płyty CD.

O książce

„tak sobie myślę – pisze Marcin Świetlicki – że jest to moje pierwsze w pełni autorskie solowe dzieło, mimo że paradoksalnie w jego nagraniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, ale mam silne przeczucie, że wreszcie po raz pierwszy zrealizowana została w pełni moja koncepcja, oj, jak ja lubię mieć kontrolę nad całością, oj, jak ja lubię, mam nadzieję, że jakoś sobie poradziłem, jako zupełny samotnik, który nauczył się z wielkim wysiłkiem pracować z ludźmi, a że rzeczy typowe mnie niekoniecznie interesują, to wymyśliłem sobie kształt tego nietypowego audiobooka”…

Wydawnictwo Wiersze (autor, lektor i przypadkowe lafiryndy) składa się z książki w twardej oprawie, zawierającej esej Marcina Świetlickiego oraz dwóch płyt CD.

Na płycie pierwszej („autor i lektor”) wiersze czytają Marcin Świetlicki oraz znakomity lektor filmowy Marek Lelek. Znalazły się tu zarówno „wiersze sierotki”, jak również teksty nieśmiertelne i ponadczasowe.

Na płycie drugiej („przypadkowe lafiryndy”) wiersze czytają specjaliści branży knajpianej, dyplomowany tramwajarz, listonosz, a także ludzie świata nauki, kultury, teatru, literatury oraz muzyki – za każdym razem postaci charyzmatyczne, m. in.: Bożena i Lech Janerkowie, Ryszard Tymon Tymański, Paulina Owczarek, Małgorzata Tekla Tekiel, Dariusz Dudziński, Joanna Jodełka, Miho Iwata, Grzegorz Dyduch, Mariusz Czubaj, Alina Kamińska, Stanisław Heropolitański, Karolina Kowalska, Michał Dymny, MC Robak, Marszałek i Legendarny Afrojax. Całości patronuje duch Richarda Brautigana!

Wiersze czytano z książki Marcina Świetlickiego Wybór, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Wolno.

Audiobook Wiersze (autor, lektor i przypadkowe lafiryndy) to Marcin Świetlicki do słuchania. Sto tekstów poetyckich, dwie płyty CD. Przekaz zdecydowanie dla wrażliwych!

 
Dodatkowe informacje

Oprawa

Twarda

Format

150 × 210

Liczba stron

44 + 2 CD

Premiera

25 listopada 2022

ISBN

978-83-965822-3-2

Projekt graficzny

Możesz lubić także…