Koty. Podręcznik użytkownika

Promocja!

35,00 

Poprzednia najniższa cena: 35,00 .

Koty. Podręcznik użytkownika to fascynująca książka z wierszami Tomasza Majerana i z rysunkami Poli Dwurnik. Gratka dla wielbicieli znakomitych artystów!

O książce

Koty. Podręcznik użytkownika A.D. 2017 są inne od tych, które pamiętamy z poprzednich wydań. Mają bogate i pogrubione wnętrze, dwie nowe okładki, inne oczekiwania, inne cele. Nie zmieniło się jedno – to wciąż fascynująca i niezwykła książka z wierszami Tomasza Majerana. I gratka dla wielbicieli znakomitych młodych artystów. Najnowsze wydanie Kotów ukazuje się z rysunkami Poli Dwurnik, która z wdziękiem, humorem i lekkością sportretowała kocie życie w kilkudziesięciu kadrach.

Koty. Podręcznik użytkownika to opowieść dla wszystkich miłośników kotów i współczesnej poezji w najlepszym stylu. To dziewiętnaście wziętych z życia lekcji, które w sposób ironiczny, ale wzruszający, lakoniczny, lecz dosadny mówią o relacjach człowieka i kota. To nie tylko przegląd kocich charakterów i zachowań, ale także mistrzowskie poruszanie się po tradycji wiersza.

Tomasz Majeran świetnie operuje poetycką formą (od sonetu przez sestynę do wiersza białego), ale też przekomarza się literackimi odniesieniami. Koty. Podręcznik użytkownika to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy żyją z kotami i mimo kotów.

 

 

Wyróżnienia i nominacje

Wyróżnienie w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2017 w kategorii literatura piękna.

 
Dodatkowe informacje

Oprawa

Miękka z obwolutą

Format

145 × 200

Liczba stron

104

Premiera

19 maja 2017

ISBN

978-83-946297-2-4

Projekt graficzny

Możesz lubić także…